Dnes má svátek: Vendelín Zítra : Brigita Pozítří: Sabina
csenfrdeitplptruskes

Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Řepiště v dotačním programu EFEKT 2019

MPaO

Název projektu: Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Řepiště v dotačním programu EFEKT 2019

Název programu: 122 22 – Státní program na podporu úspor energie EFEKT 2019

Identifikační číslo: 122D221009239

Poskytovatel dotace: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

     Projekt řeší opatření ke snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení v celé obci.  Výsledná úspora elektrické energie by měla představovat 63 % oproti stávajícímu stavu. V rámci projektu bude výměno 324 stávajících svítidel za nová LED svítidla s dálkovým řízením a regulací. Rovněž z projektu budou řešeny dva nové elektrorozvaděče, výměna části volných venkovních vodičů za izolované kabely, rekonstrukci veřejného osvětlení podél ulice O.Stibora a rekonstrukci veřejného osvětlení podél hlavní komunikace ul. Mírová. 

     Celkové náklady na základě výběrového řízení a smlouvy o dílo jsou cca 3,5 mil. Kč (včetně neuznatelných nákladů, např. výměny sloupů podél ul. O.Stibora, podél ul. Mírové, výměny vodičů apod.). Dotace z Ministerstva průmyslu a obchodu je ve výši 1,27 mil. Kč. Realizace projektu bude zahájena v měsíci červnu 2019 a měla by být dokončena do 30.9.2019.

Rostislav Kožušník, starosta

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.