Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content
Dnes má svátek: Jakub Zítra: Anna Pozítří: Věroslav

Veřejné projednání přípravy výstavby splaškové kanalizace v Řepištích, 5.etapa (směr Sedliště)

Veřejné projednání přípravy výstavby splaškové kanalizace v Řepištích, 5.etapa (směr Sedliště)

     Obec Řepiště vás zve na veřejné projednávání záměru stavby splaškové kanalizace 5.etapa (směr Sedliště) a seznámení se s aktuální rozpracovanou projektovou dokumentací pro společné povolení, a to

ve středu 19. dubna 2023 od 16.00 hodin ve společenském sále Společenského domu s restaurací U Máně v Řepištích, Mírová 49.

     Na této schůzce budou občané seznámeni se stavem přípravy, rozsahem stavby a předpokládaným rozpočtem a časovým harmonogramem dalších prací včetně předpokládaného termínu realizace. Přítomni budou projektanti stavby, kteří odpovědí na vaše případné technické dotazy.

     Stavba splaškové kanalizace, 5.etapa, zahrnuje cca 4 km kanalizačních řádů ve směru na Sedliště a řeší odkanalizování ulic nebo jejich částí cca 70 rodinných domů: Zemědělská (od JZD na Sedliště), Selská, Jezdecká (pouze domy u Zemědělské), Na Pastvinách, Na Kůtách (od Zemědělská cca do ½), Důlky a Pisárky. Především vlastníci nemovitostí na uvedených ulicích by se měli přijít seznámit s připravovanou stavbou, jelikož jejich nemovitosti budou na novou kanalizaci napojovány.

Těším se na pracovní setkání

Zpracování projektových dokumentací je podpořeno z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Rostislav Kožušník                                                 

starosta

 

Logo MSK 1 copy

  • Zobrazeno: 1699 x
  • Aktualizováno: 5. duben 2023