Řepiště vyhrály krajské kolo soutěže Vesnice roku 2012

Vážení občané, v pátek dne 8.6. jsme obdrželi od předsedy a tajemníka hodnotící komise oficiální výsledky krajského kola Moravskoslezského kraje soutěže Vesnice roku 2012. A byla to krásná zpráva, jelikož naše Řepiště byly oceněny Zlatou stuhou jako vítěz krajského kola 2012 s právem užívat titul „Vesnice Moravskoslezského kraje roku 2012“.

Mám z toho upřímnou radost, je to ocenění společné práce a aktivit vás všech, kteří se jakýmkoliv způsobem dlouhodobě podílíte na veřejném, spolkovém, společenském a sportovním dění v naší obci. Bylo mi ctí a potěšením naši obec a život v ní prezentovat v přihlášce a následně před hodnotící komisí. Moc vám všem děkuji a pevně věřím, že se ctí uspějeme i v celostátním kole, které proběhne počátkem září tohoto roku.

Další výsledky krajského kola byly následující:

Oficiální předání jednotlivých ocenění proběhne na slavnostním vyhodnocení soutěže Vesnice roku Moravskoslezského kraje dne 10.8.2012 v obci Řepiště.
Hodnocení celostátního kola soutěže proběhne v termínu 2. – 8. září 2012, kdy naši obec navštíví celostátní komise.
Vyhlášení výsledků celostátního kola proběhne v Luhačovicích dne 15.září 2012.
Slavnostní předávání ocenění celostátního kola ve vítězné vesnici proběhne 12.října 2012.

Ještě jednou vám všem děkuji a raduji se spolu s vámi.

Rostislav Kožušník, starosta

Vytisknout

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.