Dnes má svátek: Bonifác Zítra : Žofie Pozítří: Přemysl
csenfrdeitplptruskes

Dětské hřiště "U Mlýnku"

V rámci dotačního programu Podpora obnovy a rozvoje venkova Ministerstva pro místní rozvoj, dotační titul č. 2 Podpora zapojení dětí a mládeže do komunitního života v obci, jsme získali dotaci 398.996,- Kč na výstavbu dětského hřiště „U Mlýnku“, ul. Selská.

Plocha dětského hřiště leží vedle repliky dřevěného mlýnku, kterou při svých vycházkách obdivují nejen obyvatelé Řepišť, a která je nedílnou součástí plochy nejen pro hru a sportovní aktivity, ale určenou také pro aktivní odpočinek.


Projekt obsahuje dětské herní prvky (kolotoč, prolézačka, houpačky, skluzavka, lanovka), mobiliáře (lavičky, odpadkový koš, ohniště), nově zbudované návrší pro zimní sáňkování, vše dle potřeb a požadavků dětí. Hřiště je volně přístupné, bez omezení plotem. Do projektu se zapojily děti základní a mateřské školy, mladí hasiči. Povídali si a "tvořili" nové hřiště, vyhovující nejmenším dětem, ale také dětem předškolního a školního věku. Dětské hřiště „U Mlýnku“ nám na základě výběrového řízení dodala a postavila firma TR Antoš z Turnova. Celkové náklady na výstavbu hřiště byly 569.995,- Kč Finanční spoluúčast obce činí částku ve výši 170.999,- Kč.

mmr

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.