Dnes má svátek: Vendula Zítra : Heřman a Hermína Pozítří: Ema
csenfrdeitplptruskes

LIDI, NOSTE ROUŠKY!

LIDI, NOSTE ROUŠKY!!

Vážení občané,

Vyzývám Vás k nošení roušek na veřejnosti!!!

Povinně je nutné mít roušku v hromadné dopravě, v obchodě při nákupu, na poště, na úřadě, u výdejních okének, k lékaři.

Uvědomte si, že pokud půjde do karantény šofér autobusu, nebude jezdit doprava, pokud půjde do karantény lékař, nebudete ošetřeni, pokud půjde do karantény náš obchod, nebudou v obci základní potraviny!!!!

Vím, že roušek je nedostatek, ale jakýmkoliv způsobem zakrytá ústa a nos chrání druhého a tím i Vás. A mnozí jste si už roušky ušili.

Obecní úřad díky některým ochotným občanům a podnikatelům zajišťuje šití roušek, které bude moci v případě potřeby doručit k Vám domů v průběhu čtvrtku a pátku tohoto týdne, nebo poté kdykoliv. Stačí zavolat nebo zamailovat.

Dále sdělujeme, že kontaktujeme občany nad 70 let ohledně zajištění základních životních potřeb, nákupů potravin, léků, obědů. Pokud nám sami zavoláte nebo napíšete, že máte tyto věci zajištěny, usnadníte nám monitorování. Nebo pokud o někom víte, že by mohl mít problém, volejte.

Kontakty: tel. 558 671 925, 601 528 638, 724 178 654, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyzývám Vás všechny, aby jste v této složité situaci byli pokornější, ukázněnější a zodpovědnější.

Děkuji

V Řepištích 17.3.2020

Rostislav Kožušník, starosta

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.